Overlegcomite

We hebben een team van 7 gedreven gouverneurs die elk een gouvernement van 4 tot 7 RAC’s onder hun hoede hebben. Ze pogen om de verbondenheid tussen hun clubs te bevorderen en vormen de link tussen de RAC’s en het nationaal bestuur.

Ann De Breuck

Gouverneur “Kust”

Ann is lid van RAC Koksijde Ladies en leidt de Westvlaamse clubs die aan de kust gelegen zijn : RAC Brugge, Oostende, On’na, Westkust, Koksijde Ladies, Nieuwpoort en Westland.

Ze is sinds 2012 lid van RAC Koksijde Ladies

Contacteer Ann : ann@ambassador.be

Marc Loontjens

Gouverneur “Hippos”

Marc is lid van RAC Leie & Mandel en heeft de clubs uit de regio van Waregem onder zijn hoede. RAC Waregem, Nokere, Vlaamse Ardennen, Gaverbeek, Leie & Mandel en Wielsbeke

Contacteer Marc marc@ambassador.be

Martin Deman

Gouverneur “Texas”

Martin is lid van RAC Avelgem en ontfermt zich over RAC Yazamit, Golden River, Avelgem en Zwevegem.

Contacteer Martin martin@ambassador.be

Geert Stevens

Gouverneur “Flandriens”

Geert (RAC Gent) is sinds 2020 de gouverneur van de oostvlaamse clubs Gent, Aalst, Lede, Geraardsbergen, Ninove en Waasland.

U kan Geert bereiken via geert@ambassador.be

Patrick De Mesmaecker

Gouverneur “Noord-Oost”

Patrick (RAC Antwerpen) is sinds 2020 de gouverneur van RAC Leuven, Geel, Antwerpen, Hergee, Hasselt en Luik

Hij is bereikbaar via e-mail: patrick@ambassador.be

Tom Desnoeck

Gouverneur “Midden West-Vlaanderen”

Tom is lid van RAC Roeselare en is sinds 2020 gouverneur van RAC Square, Roeselare, Roeselare Rodenbach, Izegem, Tielt en Izegem ladies.

Stuur hem een e-mail: tom@ambassador.be

Peter Seynaeve

Gouverneur “Kortrijk”

Peter (RAC Kortrijk-Hallen) is sinds 2020 de gouverneur van RAC Kortrijk Ladies, Kortrijk-Groeninghe, Kortrijk-Hallen en Harelbeke.

Hij is bereikbaar via e-mail: peter@ambassador.be

Dirk Van Maele

Pastvoorzitter

Dirk was nationaal voorzitter van onze club van 2014 tot en met 2019. Hij is ambassador sinds 2002 en is lid van RAC Nieuwpoort.

Stuur hem een e-mail: dirk@vanmaele.com